Lietuvos golbolo rinktinė – Europos čempionė!

1/1
Teksto dydis:

Lietuvos vyrų golbolo rinktinė triumfavo Europos čempionate Suomijoje. Rio de Žaneiro parolimpiniai čempionai Lietuvos golbolininkai Senojo žemyno pirmenybių finale 6:3 pranoko Vokietijos nacionalinę komandą.

Lietuvos rinktinė stipriausios Europos golbolo komandos vardą susigrąžino po ketverių metų pertraukos.

Mūsų šalies nacionalinei komandai tai – ketvirtas Europos čempionės titulas istorijoje. Lietuvos rinktinė užtikrintai pradėjo finalą ir per pirmą kėlinį keturis kartus nuginklavo oponentus vokiečius.

Rungtynėms įpusėjus, švieslentė skelbė lietuvių pranašumą 4:1.

Po pertraukos Lietuvos rinktinė be didesnių problemų išsaugojo pranašumą prieš Vokietijos golbolininkus ir įrodė, kad yra akivaizdžiai stipriausia Europoje – 6:3.

Mūsų šalies rinktinės į Pajulahtį iš Helsinkio atvyko palaikyti Lietuvos ambasadorius Suomijoje Valdemaras Sarapinas.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Europos golbolo čempionate aukso medalius iškovojusią šalies golbolo vyrų rinktinę.

Pasak šalies vadovės, darniu darbu ir tvirta valia pelnyti garbingi apdovanojimai jau ne pirmus metus žymi pergalingą rinktinės kelią į sporto aukštumas.

Sveikinime dėkojama už iškovotus medalius. Pasak šalies vadovės, tai įkvėpimas visiems ir graži dovana naują šimtmetį pasitinkančiai valstybei.

Sportininkams Prezidentė palinkėjo, kad garbingi laimėjimai ateityje suteiktų dar daugiau pasitikėjimo ir drąsos siekti užsibrėžtų tikslų.

Anksčiau Lietuvos golbolo rinktinė Europos čempione yra tapusi 2007 m. Turkijoje, 2009 m. Vokietijoje ir 2013 m. vėl Turkijoje.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko